0

مشاوره تلفنی: 09121886200

وبلاگ اموشن ساز

ابزاری ساده، برندی قدرتمند

ابزاری ساده، برندی قدرتمند

حتما می دانید که ظاهر مهم است. واضح‌تر بگویم اینکه برند شما در نظر مصرف کنندگان بالقویتان چگونه باشد، مهم است. وقتی شما یک طراحی زیبایی شناسانه دقیقی داشته باشید، سبک های خاصی از انیمیشن می‌تواند تجربه‌ای متفاوتی برای بینندگان بوجود آورد.

ادامه مطلب ...
لوگو موشن روش برندهای موفق

لوگو موشن روش برندهای موفق

لوگوی شما یکی از مهم ترین دارایی های برندتان است. لوگو، باعث می شود تا دیده شوید و اولین چیزی است که مردم در مواجهه با برندتان می بینند. علاوه بر این در میان دارایی هایتان لوگو بیشترین استفاده را در بازاریابی دارد، اگرچه در وب سایت، صفحه رسانه اجتماعی، سربرگ ها و نوشت افزار رسمی، بسته بندی محصولات و هر چیز دیگری که مرتبط با شرکت شماست، وجود دارد.


ادامه مطلب ...
لوگوموشن کی؟ کجا؟ و باید؟

لوگوموشن کی؟ کجا؟ و باید؟

یک لوگوموشن خوش ساخت بهترین دارایی برند شماست. اگر برایتان جالب است که بدانید از چطور از تازه ترین لوگوی متحرک خود، استفاده کنید؛ من چند پیشنهاد برای شما دارم. 


ادامه مطلب ...
نکته مهمی که  قبل از ساخت موشن گرافیک باید بدانیم!

نکته مهمی که قبل از ساخت موشن گرافیک باید بدانیم!

برای ساخت موشن گرافیک قبل از هر چیز باید بدانیم چه موشن گرافیکی با چه ویژگی هایی بهترین استفاده را برای منظور ما  دارد؛ چرا که این روزها در فضای مجازی، نمایشگاه ها و رویدادها همه از ویدئو و موشن گرافیک برای معرفی، برندسازی و فروش استفاده می کنند. 


ادامه مطلب ...
همه دلایلی که برای انتخاب موشن‌گرافیک کافی است

همه دلایلی که برای انتخاب موشن‌گرافیک کافی است

در دنیای امروز مردم  برای همه مسائلشان در وب به دنبال راه حل هستند. از شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها، وب سایت ها تا خدمات ویدئویی، امکانات زیادی برای دور شدن از سردرگمی ما وجود دارد. نه تنها برای ما که برای رفع نیازهای فردی در جریان آخرین روند مدها و اخبار باشیم، حتی کسب وکارها هم برای راه اندازی فعالیت های تبلیغاتی خود از همین ابزارها استفاده می کنند. در میان همه ابزارهایی به کسب و کارها کمک می کند، موشن‌گرافیک از پرکاربردترین هاست؛ و همین 10 دلیل برای این انتخاب کافی‌ست:


ادامه مطلب ...
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)