0

مشاوره تلفنی: 09121886200

قوانین و مقررات

در صورتی که از سامانه موشن ساز استفاده می کنید و با هرگونه اطلاعات، داده و یا هر ورودی دیگر (“محتوا”ی شما) که در سامانه (“خدمات”) موشن ساز (motionsaz.ir) قرار می دهید، شما (“شخص شما”، “مشتری شما” یا “کاربر”) در واقع دارید می پذیرید که نسبت به مفاد و شرایط (“قوانین سایت”) زیر متعهد و پایبند باشید. 

در صورتی که این قوانین را قبول ندارید مجاز به استفاده از خدمات این سامانه نخواهید بود.

موشن ساز قادر خواهد بود که این قوانین را در هر زمان تغییر دهد یا بروزرسانی کند. هر ویژگی جدید مانند انتشار ابزار و منابع جدید که برای بهبود و تقویت خدمات این سامانه افزوده شود مشروط به این قوانین خواهد بود. نقض هر یک از مفاد زیر ممکن است به بسته شدن حساب کاربری شما منجر شود. با وجود اینکه موشن ساز هر گونه نقض این مفاد را کنترل و ممنوع می کند شما با استفاده از خدمات موشن ساز می پذیرید که موشن ساز هیچ مسولیتی در قبال محتوای ارسال شده توسط شما ندارد و محتویات و موضوعات انیمیشن‌ها باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

________________________________________

حساب کاربری:

شما برای استفاده از این خدمات باید حداقل ۱۲ سال داشته باشید. 

شما باید یک شخص واقعی باشید. 

حساب های کاربری که با روبات ها یا دیگر روش های ثبت نام خودکار در سامانه موشن ساز ثبت نام می شوند مجاز شناخته نمی شوند. 

مسولیت حفظ و نگهداری، محرمانه بودن و امنیت حساب کاربری شما بر عهده خود شما خواهد بود. 

موشن ساز هیچ مسولیتی در قبال این اطلاعات ندارد. شما مسول تمامی محتوا یا فعالیت هایی که تحت حساب کاربری شما مبادله یا انجام می شود خواهید بود( حتی زمانی که این فعالیت ها توسط افرادی به جز شخص شما انجام شود که به حساب کاربری شما دسترسی دارند). 

شما اجازه ندارید که این خدمات را در راستای اهداف غیر قانونی و یا غیر مجاز استفاده کنید.

________________________________________

حریم خصوصی:

هرگونه اطلاعات شخصی که شما جهت استفاده از خدمات این سامانه به موشن ساز ارسال می کنید طبق مفادی که موشن ساز در قسمت حریم خصوصی توصیف کرده است نزد موشن ساز محفوظ خواهد بود.

________________________________________

کپی رایت و مالکیت مطالب و محتوا:

ما هیچ ادعایی در خصوص حقوق مالکیت معنوی محصولی که شما با استفاده از خدمات موشن ساز می سازید نخوایم داشت. مشخصات و منابعی که شما در سامانه قرار می دهید متعلق به خود شما خواهد بود. در صورتی که از خدمات موشن ساز استفاده می کنید شما می پذیرید که هرگونه محتوا یا منابعی که در انیمیشن خود ارائه می کنید را با مسولیت خود در اختیار مخاطبین خود قرار داده اید. حق کپی رایت هرگونه منبعی که در انیمیشن خود استفاده کرده اید بر عهده خود شماست. ذکر یا عدم ذکر منابع استفاده شده بر عهده شماست.

________________________________________

پرداخت و بازپرداخت:

تمامی پرداخت ها از طریق کلیه کارت های عضو شتاب و در درگاه پرداخت معتبر انجام خواهد شد. هزینه خدمات غیر قابل استرداد است و به منظور رعایت مساوات هیچ استثنایی در این زمینه وجود نخواهد داشت. تمامی هزینه ها مجزا از مالیات، عوارض یا وظایف اعمال شده توسط مقامات مالیات هستند و مسولیت این موارد بر عهده شما خواهد بود. لذا تحت هیچ شرایطی هزینه استفاده از خدمات موشن ساز قابل برگشت نخواهد بود.

________________________________________

لغو و فسخ حساب کاربری:

در صورتی که به هر دلیلی قصد لغو حساب کاربری خود را دارید باید از طریق سامانه پشتیبانی درخواست لغو عضویت خود را برای موشن ساز ارسال کنید که در این صورت تمامی محتوایی که شما تا قبل از آن در سامانه موشن ساز قرار داده اید حذف خواهد شد. این اطلاعات بعد از حذف قابل بازیابی نخواهد بود. موشن ساز، به صلاحدید خود، در برخی موارد خاص می تواند حساب کاربری شما را حذف کند یا به حالت تعلیق در آورد.

________________________________________

تغییرات در خدمات و قیمت ها:

موشن ساز می تواند در هر زمان اقدام به تغییر و یا قطع خدمات خود به صورت موقت یا دائم کند. هزینه‌های مربوط به این خدمات نیز قابل تغییر است که در این صورت در سامانه قابل رویت خواهد بود.