0

مشاوره تلفنی: 09121886200

شیوه سفارش


1. پس از ورود به سایت موشن‌ساز با استفاده دسته بندی محصولات می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده و به سبد خرید خود اضافه کنید.

2. در مرحله بعد لازم است برای تسویه حساب با ورود اطلاعات خود یک حساب کاربری بسازید. در صورت تمایل به سفارش های مجدد می توانید با انتخاب گزینه ایجاد یک حساب کاربری برای استفاده در آینده، یک حساب کاربری فعال داشته باشید.

3. در صورت در اختیار داشتن کد تخفیف، می توانید آن را در بخش مربوطه وارد نمایید تا در فاکتور اعمال شود.

4. حال می بایست فاکتور را پرداخت نمایید. موشن‌سازجهت ایجاد امکان پرداخت اینترنتی با تمام کارت های عضو سیستم بانکی کشور خدمات پرداخت امن شرکت زرین پال استفاده می کند.

5. در مرحله بعد، فرم دریافت اطلاعات مورد نیاز جهت ویرایش محصول خریداری شده به ایمیل و  تلگرام  شما ارسال می شود. فرم دریافت اطلاعات، جهت تبادل محتوای متنی، عکس یا ویدئوهایی است که برای تولید سفارش شما مورد نیاز است.در صورت عدم دریافت این فرم با پشتیبانی تماس بگیرید.

6. پس از ارسال فرم تکمیل شده از طرف شما، محتوای آن توسط کارشناسان ما بررسی و کنترل می شود و سپس، تاییدیه اطلاعات و یا پیشنهادات خود را به صورت کاملا رایگان به اطلاع شما می رسانند. (این پیشنهادات جهت بهبود کیفیت محصول نهایی است که بر اساس تجربه ارائه می شود. به عنوان مثال پیشنهاد تغییر یک تصویر و استفاده از تصویر با کیفیت بالاتر و یا پیشنهاد ویرایش متن.)

7. در صورت تایید نهایی دو طرف، سفارش شما در دست اقدام قرار می گیرد. در این زمان از طرف مجموعه ما یک پیامک تایید نهایی برای شما ارسال می شود.

8. پیش از تحویل نسخه نهایی، موشن ساز یک نمونه نسخه پیش نمایش را از طریق تلگرام برای شما ارسال می کند. در این مرحله شما می توانید طی یک نوبت اصلاحات مورد نظر خود را اعم از تغییر متن و عکس اعمال نمایید. اصلاحات در این مرحله کاملا رایگان است.

9. پس از تایید نهایی محصول، لینک دانلود نسخه نهایی از طریق تلگرام برای شما ارسال می شود.

* در صورت تمایل به ارسال نسخه نهایی از طریق پست، پیک و روی DVD، هزینه آماده سازی و ارسال به عهده سفارش دهنده است.