0

مشاوره تلفنی: 09121886200

حفظ حریم خصوصی

حریم خصوصی شما نزد ما محفوظ است:

در موشن ساز   motionsaz.ir ("موشن ساز"، "ما" و یا "پرسنل فنی و پشتیبانی")، ما مفاد حریم خصوصی شما را در زیر شرح می دهیم تا شما مطمئن باشید که تمام اطلاعات شخصی جمع آوری شده از شما که در موشن ساز motionsaz.ir  (وبسایت) برای استفاده از تمام خدماتی (خدمات) که توسط ما در این وبسایت ارائه می شود نزد ما محفوظ خواهد بود. 

موشن ساز هیچ مسولیتی در قبال روش های مختلف کاربران برای ساخت انیمیشن‌ها با استفاده از خدماتی که دیگر شرکت ها، وبسایت ها یا اشخاص ارائه می دهند و تحت کنترل، مدیریت یا استخدام موشن ساز نیستند، ندارد. موشن ساز از این اطلاعات تنها برای بهبود محتوا و کیفیت خدمات خود استفاده کرده و اطلاعات شخصی شما را تحت هیچ عنوان با غیر به اشتراک نخواهد گذاشت و آن را بدون اجازه شما در اختیار دیگر سازمان ها نخواهد گذاشت.

________________________________________

جمع آوری اطلاعات و طریقه استفاده:

هنگامی که شما در motionsaz.ir ثبت نام می کنید ممکن است ما از شما درخواست کنیم که اطلاعات شناسایی اولیه مانند نام کاربری، گذرواژه، نام و نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیک و شرکت خود را در فرم ثبت نام برای ما ارسال کنید. موشن ساز این اطلاعات را تنها برای اهداف کلی زیر جمع آوری می کند:

ارائه خدمات و محصولات، صدور صورت حساب، شناسایی و احراز هویت، بهبود خدمات، برقرای تماس با شما و تحقیق و پژوهش (ما تمام تلاش خود را در محرمانه نگه داشتن اطلاعات شخصی شما انجام می دهیم).

 motionsaz.ir یک سامانه آنلاین است که ساخت انیمیشن و موشن گرافیک را آسان می کند. مسئولیت تمامی محصولات برعهده سازنده انیمیشن می باشد. 

________________________________________

شفاف سازی:

موشن ساز ممکن است در موارد زیر از اطلاعات شخصی شما استفاده کند:

الف) ارسال ایمیل به شما جهت اطلاع رسانی بروزرسانی های وبسایت و خدمات خود؛

ب) شما بتوانید در بلاگ، فوروم یا دیگر قسمت های وبسایت فعالیت کنید؛

پ) ایجاد سهولت در فرآیند پرداخت ها؛

ج) شما بتوانید در مسابقات، رقابت ها، قرعه کشی ها و خدماتی که موشن ساز برگذار می کند شرکت کنید؛

چ) و نهایتا برقراری ارتباط با شما و سهولت استفاده شما از کلیه خدمات، وبسایت موشن ساز می تواند اطلاعات شخصی شما را تحت عنوان زیر فاش کند:

در صورت نقض هر گونه قوانین و مقررات توسط شما، اطلاعات شخصی شما در اختیار مقامات قضایی و دولتی مربوطه قرار خواهد گرفت.

________________________________________

تماس با موشن ساز:

در صورت داشتن هر گونه پرسش، نظرات و شکایات در مورد این حریم خصوصی تعریف شده یا شکایات در هر زمینه مربوط به موشن ساز (motionsaz.ir) می توانید از طریق‌های زیر با ما تماس بگیرید:

پست الکترونیکی: info@motionsaz.ir

تلفن: 02122383125

ساعات پاسخگویی: 16-9